Parametre a popis produktu

V kategórii Prípravky na ekologické pranie je produkt Yellow & Blue mleté olivové mydlo na pranie 200 g veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ Yellow & Blue mleté olivové mydlo na pranie 200 g nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. Yellow & Blue mleté olivové mydlo na pranie 200 g dostupný skladom v akcii za cenu iba 6.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Neobsahuje palmový olej ani živočíšne zložky. Ľahko sa rozpúšťa v teplej vode. Vhodné pre pranie v rukách aj práčke, na výrobu mydlového slizu, čistenie drevených povrchov a umývanie riadu. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Feel eco aviváž s vôňou bavlny 1 l

Zmäkčí vašu bielizeň a uľahčí žehlenie. Príjemná vôňa prírodnej bavlny, neobsahuje alergény. Táto prírodná aviváž je vhodná aj na detskú bielizeň a uteráky.

Feel Eco odstraňovač škvŕn baby 200 ml

Dermatologicky testovaný prostriedok na bielu i farebnú bielizeň dojčiat, batoliat, detí a osôb s citlivou pokožkou. Účinný na odstraňovanie škvŕn od potravín, kozmetiky, blata i trávy. Obal s...

Cleanly Pracie pásiky 32 praní

Pracie pásiky bez pridaných parfumov sa postarajú o čistotu vašej bielizne. Bez plastu, bez odmerky, bez starostí. Rýchly a jednoduchý prací prostriedok.

Ecoegg náhradné tyčinky do sušiaceho vajíčka s vôňou jarných kvetov 4 ks

Obľúbili ste si Ecoegg vajíčko do sušičky prádla? Toto sú náhradné tyčinky, ktoré do vajíčka doplníte a prádlo bude zase krásne voňať.

Ecoegg náhradné tyčinky do sušiaceho vajíčka s vôňou sviežej bavlny 4 ks

Obľúbili ste si Ecoegg vajíčko do sušičky prádla? Toto sú náhradné tyčinky, ktoré do vajíčka doplníte a prádlo bude zase krásne voňať.

Ecoegg Detox tablety do práčky 6 ks

Aj vaša práčka potrebuje pravidelne vyčistiť. Len čistá práčka môže dobre vyprať prádlo. Na to nezabudajte!

Hodnotenie:
(81.2%)