Parametre a popis produktu

V kategórii Prípravky na starostlivosť o ruky a nechty je produkt Weleda Body Care citrusový krém na ruky a nechty 50 ml veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ Weleda Body Care citrusový krém na ruky a nechty 50 ml nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. Weleda Body Care citrusový krém na ruky a nechty 50 ml dostupný skladom v akcii za cenu iba 8.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Prírodná intenzívna starostlivosť pre suché ruky a lámavé nechty. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Avene Cold Cream 40 ml

Avène Cold Cream krém vyživuje, hydratuje a chráni suchú až veľmi suchú alebo chladom poškodenú kožu celej rodiny (dojčatá, deti, dospelí). Je ideálnym spoločníkom v mrazivých dňoch napr. na hory.

Aviril glycerinový ochranný krém na ruky 100 ml

Zjemňujúci ochranný krém na ruky Alpa Aviril s obsahom mandľového oleja a glycerínu pôsobí priaznivo na namáhanú pokožku. Použiť ho môžte aj na preventívne použitie.

Dermacol Aroma Ritual Antistresový krém na ruky Hrozny s limetkou 100 ml

Zvláčňujúci krém na ruky s vitamínom E a olejom z hroznových jadier podporuje regeneráciu pokožky a spomaľuje jej starnutie.

Dermacol Aroma Ritual Černá třešeň krém na ruky 100 ml

Regeneračný krém na ruky s vitamínom E vyživuje a obnovuje namáhanú pokožku rúk.

Eucerin UreaRepair Plus krém na ruce 5% Urea 75 ml

Regeneračný krém na ruky s ureou.

Hodnotenie:
(84%)