Parametre a popis produktu

V kategórii Bundy a vesty pre deti je produkt WEDZE Detská Bunda 3v1 Free 900 Sivá veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ WEDZE Detská Bunda 3v1 Free 900 Sivá nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. WEDZE Detská Bunda 3v1 Free 900 Sivá dostupný skladom v akcii za cenu iba 92.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Navrhli sme túto bundu na lyžovanie počas celej sezóny vo všetkých podmienkach. 

Viac informácií a fotografií k produktu

WEDZE Detská Lyžiarska Bunda 500

Náš tím vyvinul túto lyžiarsku bundu pre deti na pravidelné lyžovanie pri vysokej intenzite.

WEDZE Detská Lyžiarska Bunda 900

Malý šampión vás už predbieha na zjazdovke? Do tejto bundy sme vložili všetky naše poznatky, aby dokázala vaše dieťa sprevádzať pri jeho lyžiarskych výkonoch.

WEDZE Lyžiarska Bunda 900 Jr Ružová

Už vás vaše dieťa predbieha na zjazdovkách? Do tejto bundy sme vložili všetky naše poznatky, aby dokázala vaše dieťa sprevádzať pri jeho lyžiarskych výkonoch.

WEDZE Detská Kombinéza 500 Pnf

Rýchlo, je čas na lyžovanie! Šetrite čas touto kombinézou, ktorú sme navrhli, aby sprevádzala pokroky malých lyžiarov a zároveň ich uchovávala v teple a suchu.

WEDZE Detská Lyžiarska Bunda 100

Náš tím rodičov mladých lyžiarov vyvinul túto bundu na začiatky s lyžovaním. Vďaka reflexným lemom si spoznáte svojho pretekára na svahu!

WEDZE Detská Bunda 3v1 Free 900

Navrhli sme túto bundu na lyžovanie počas celej sezóny vo všetkých podmienkach.

Hodnotenie:
(77.2%)