Parametre a popis produktu

V kategórii Lyže pre dospelých je produkt WEDZE Dámske Zjazdové Lyže Adix 700 veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ WEDZE Dámske Zjazdové Lyže Adix 700 nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. WEDZE Dámske Zjazdové Lyže Adix 700 dostupný skladom v akcii za cenu iba 199.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Lyže umožňujúce dosiahnuť profesionálnu úroveň. Prispôsobujú svoj výkon a zlepšujú jazdu v paralelných až carvingových oblúkoch na tvrdom snehu. 

Viac informácií a fotografií k produktu

WEDZE Pánske Lyže Boost 700 Zelené

Lyže umožňujúce dosiahnuť profesionálnu úroveň. Prispôsobujú svoj výkon a zlepšujú jazdu v paralelných až carvingových oblúkoch na tvrdom snehu.

WEDZE Pánske Lyže Boost 500 žlté

Lyže umožňujú rýchly prechod z pluhového na paralelný oblúk. Ľahko sa ovládajú v malých oblúkoch a sú dobre priľnavé na tvrdom snehu.

WEDZE Dámske Lyže Fr500 červené

Náš tím vyvinul tieto lyže pre pokročilé freeriderky na neupravený terén.

WEDZE Dámske Lyže Agl500 Fialové

Naši návrhári vyvinuli tieto lyže pre pokročilé lyžiarky na všetkých povrchoch, ktoré hľadajú univerzálne lyže na zjazdovku, ako aj na neupravený terén.

WEDZE Pánske Zjazdové Lyže 150 žlté

Ideálne zjazdové lyže pre lyžiarov, ktorí chcú dosiahnuť pokročilú úroveň. Bezpečné a pohodlné lyže na každom druhu snehu.

WEDZE Lyže Ski Fr100 Modré

Náš tím navrhol tieto lyže pre pokročilé lyžiarky, ktoré začínajú s freeridom.

Hodnotenie:
(80%)