Parametre a popis produktu

V kategórii Pánske halovky je produkt SUBEA Olovené Závažie Spf 500 veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ SUBEA Olovené Závažie Spf 500 nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. SUBEA Olovené Závažie Spf 500 dostupný skladom v akcii za cenu iba 13.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Inžinieri zo Subea navrhli toto olovo pre skúsených potápačov na podmorský rybolov. 

Viac informácií a fotografií k produktu

IMVISO Futsalová Obuv Ginka 900 Modrá

Vytvorená pre mladých hráčov futsalu, ktorí ovládajú všetky technické pohyby a túžia po ľahkosti, flexibilite a optimálnom kontakte s loptou.

IMVISO Futsalová Obuv Clr 900

Naše tímy vytvorili tento model pre futsalistov, ktorí ovládajú techniku a potrebujú ľahkosť, pružnosť a dobrý kontakt s loptou.

IMVISO Futsalová Obuv Eskudo 900

Tento produkt sme vyvinuli pre hráčov futsalu, ktorí ovládajú techniku a hľadajú tlmenie, stabilitu a vynikajúci kontakt s loptou.

IMVISO Obuv Eskudo 500 Barrio

Túto obuv sme vyvinuli pre futsalových hráčov, ktorí hrajú vonku, hľadajú maximálnu odolnosť a zvládajú väčšinu technických prvkov.

IMVISO Futsalová Obuv Agility 700

Vytvorili sme tieto pohodlné kopačky pre pokročilých hráčov futsalu, ktorí ovládajú väčšinu techník.

IMVISO Futsalová Obuv Fifter 900

Naše tímy vytvorili tento model pre futsalistov, ktorí ovládajú techniku a potrebujú pohodlie a pruženie.

Hodnotenie:
(80%)