Parametre a popis produktu

V kategórii Neoprény na šnorchlovanie je produkt SUBEA Detský Termo Top 500 Kr veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ SUBEA Detský Termo Top 500 Kr nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. SUBEA Detský Termo Top 500 Kr dostupný skladom v akcii za cenu iba 13.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Vyvinuli sme toto tričko pre deti, aby mohli pohodlne objavovať morské pobrežie dlhšie ako 35 minút vo vode > 21 °C. 

Viac informácií a fotografií k produktu

SUBEA Pánsky Termo Top 100 Modrý

Vyvinuli sme túto „druhú kožu“ pre mužov, aby mohli pohodlne objavovať pobrežné morské dná dlhšie ako 25 minút vo vode > 21 °C.

SUBEA Dámsky Termo Top 100 Tyrkysový

Vyvinuli sme túto „druhú kožu“ pre ženy, aby mohli pohodlne objavovať pobrežné morské dná dlhšie ako 25 minút vo vode > 21 °C.

SUBEA Dámsky Termo Top 500

Vyvinuli sme toto tričko pre ženy, aby mohli pohodlne objavovať morské pobrežie dlhšie ako 35 minút vo vode > 21 °C.

SUBEA Detský Termo Top 100 Tyrkysový

Vyvinuli sme túto „druhú kožu“ pre deti, aby mohli pohodlne objavovať pobrežné morské dná dlhšie ako 25 minút vo vode > 21°C.

SUBEA Dámsky Neoprénový Top Snk 900

Tento neoprénový top je určený pre ženy na šnorchlovanie vo vode nad 21 °C v kratších časových intervaloch.

SUBEA Pánsky Neoprénový Top Snk 900

Tento neoprénový top je určený pre mužov na pozorovanie podmorského dna vo vode nad 21 °C v kratších časových intervaloch.

Hodnotenie:
(81%)