Parametre a popis produktu

V kategórii Nohavice na turistiku je produkt QUECHUA Pánske Nohavice Mh150 veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ QUECHUA Pánske Nohavice Mh150 nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. QUECHUA Pánske Nohavice Mh150 dostupný skladom v akcii za cenu iba 14.99 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Náš tím navrhol tieto ľahké odopínacie nohavice na príležitostnú horskú turistiku. 

Viac informácií a fotografií k produktu

QUECHUA Dámske Nohavice Sh520 X-warm

Chystáte sa na náročnú turistiku? Tieto hrejivé a priedušné nohavice sú ideálne na zimnú turistiku. Vďaka návlekom vás dokonale ochránia pred snehom.

FORCLAZ Nohavice Trek 500 Sivé

Praktické a odolné nohavice na jednoduché prispôsobenie sa počasiu či vykonávanej námahe na trekingu.

QUECHUA Pánske Strečové Nohavice Sh500

Naše tímy vyvinuli softshellové nohavice na pravidelnú turistiku v chladnom počasí. Z pružného, vodoodpudivého a hrejivého materiálu.

QUECHUA Pánske Nohavice Sh520 čierne

Hrejivé a priedušné nohavice sú ideálne na zimnú turistiku. Zaručená ochrana vďaka návlekom aj pri chôdzi na snežniciach.

FORCLAZ Pánske Nohavice Trek100 Sivé

Náš tím navrhol tieto praktické nohavice, ktoré sa dajú zmeniť na šortky podľa aktuálneho počasia.

QUECHUA Dámske Legíny Sh500 Warm

Naši návrhári navrhli tieto legíny na zimnú turistiku v zasneženom teréne. Z pružného, hrejivého a vodoodpudivého materiálu.

Hodnotenie:
(86%)