Parametre a popis produktu

V kategórii Kondicionéry a balzamy na vlasy je produkt Herbal Essences Kondicionér White Grapefruit Na Dodanie Lesku Na Matné vlasy 275ml veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ Herbal Essences Kondicionér White Grapefruit Na Dodanie Lesku Na Matné vlasy 275ml nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. Herbal Essences Kondicionér White Grapefruit Na Dodanie Lesku Na Matné vlasy 275ml dostupný skladom v akcii za cenu iba 5.19 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Kondicionér na dodanie lesku: oživuje matné vlasy, dodáva im lesk a odhaľuje prirodzene krásne, hladšie a jemnejšie vlasy 2x viac výživy v jednom použití Nakŕmte svoje vlasy rastlinnými živinami a antioxidantmi Čisté rastlinné výťažky: šampón je obohatený o čistý biely grapefruit a aloe 97 % zložiek je prírodného pôvodu (91 % tvorí čistená voda a 6 % zložky získané z prírodných zdrojov), zvyšné 3 % zabezpečia dobrú skúsenosť s používaním výrobku Zodpovedná krása: certifikovaný organizáciou PETA ako vegánsky výrobok netestovaný na zvieratách Bez silikónov Bezpečné pre farbené vlasy Starostlivosť o vlasy aj planétu: recyklovateľný obal, pomôžte nám recyklovať 

Viac informácií a fotografií k produktu

Garnier Botanic Therapy Conditioner Honey & Propolis 200 ml

Obnovujúci balzám pre poškodené vlasy.

Klorane Cupuaçu Fleur de Cupuacu vyživujúci balzam 200 ml

Balzam ošetruje extréme suché a extrémne poškodené vlasy. Vlasy sú po jeho použití hebké a pružné. Dlhodobý efekt.

L'Oréal Elséve Arginine Resist X3 posilující balzam vlasy ve spreji 200 ml

Elseve Arginine Resist X3 - Expertná starostlivosť pre posilnenie slabých vlasov s tendenciou vypadávať kvôli lámavosti.

L'Oréal Elséve Extraordinary Oil vyživujúci balzam vlasy 200 ml

Tajomstvo výživy a premeny suchých vlasov.

L'Oréal Elseve balzam Extraordinary Clay 200 ml

Po použití tohto prípravku budú Vaše vlasy úžasne rozčesané, hĺbkovo hydratované bez zaťaženia s prirodzeným pohybom a žiariace vitalitou.

Hodnotenie:
(75.2%)