Parametre a popis produktu

V kategórii Krekry a snacky je produkt GERBER Organic chrumky s mangom a banánom 35 g veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ GERBER Organic chrumky s mangom a banánom 35 g nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. GERBER Organic chrumky s mangom a banánom 35 g dostupný skladom v akcii za cenu iba 3.19 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Kukurično-ovsené BIO chrumky s quinoou, mangom a banánom. Extrudovaný výrobok. Od ukončeného 12. mesiaca. 

Viac informácií a fotografií k produktu

Schär Salinis praclíky bezgluténové 60 g

Pekársky výrobok bezgluténové praclíky.

Mixit praclíky Horká čokoláda 250 g

Na začiatku bol praclík. Praclík pekne vypečený, jemne solený a chrumkavý. A potom prišli na rad čokoládové kúzla. Čarovali sme s horkou čokoládou s najmenej 49 % kakaovej sušiny.

GERBER Organic chrumky s mrkvou a pomarančom 35 g

Pšenično-ovsené BIO chrumky s mrkvou a pomarančom. Extrudovaný výrobok. Od ukončeného 10. mesiaca.

BioNebio Bio kukuřičné plátky křupavé 100 g

Bezlepkové chrumkavé plátky z českej bio kukurice vhodné ako náhrada za klasický chlieb i pre bezlepkárov. Pre zvýraznenie chuti sú ľahko osolené.

BioNebio BIO Plátky chrumkavé Amarantové plátky 100 g

Chuťovo vynikajúce bezlepkové plátky s amarantom (20%), kukuricou, ryžou a hrachom, dosolené a naozaj ľahučko dosladené k dokonalosti.

Parmezánové krekry s olivovým olejom BIO-NEBIO 130 g

Krekry sú vyrobené z extra panenského olivového oleja, dochutené štedrou dávkou parmezánu (14%) a ľahko osolené morskou soľou zo Stredozemného mora. 100% celozrnné krekry obsahujú vysoké množstvo...

Hodnotenie:
(80.8%)