Parametre a popis produktu

V kategórii Voľne predajné lieky je produkt Dobexil H UNG ung.rec1 x 20 g veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ Dobexil H UNG ung.rec1 x 20 g nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. Dobexil H UNG ung.rec1 x 20 g dostupný skladom v akcii za cenu iba 6.59 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Liek vo forme masti s obsahom anestetika. Pomáha pri vnútorných a vonkajších hemoroidoch a ich príznakov-drobné ranky, zápal, svrbenie. 

Viac informácií a fotografií k produktu

ALPA FRANCOVKA GAŠTAN

Bylinný masážny gél s obsahom extraktu z pagaštanu na zmiernenie pocitu ťažkých nôh.

ALPA FRANCOVKA KOSTIHOJ

Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu tkanín. Extrakt z kostihojového koreňa obsahuje hlavne slizové látky, alantoín, triesloviny a alkaloidy.

ALPA LESANA FRANCOVKA

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.

Ambrobene 7,5 mg/ml

Liek vo forme roztoku. Pomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie, znižuje tvorbu hlienov. Vhodný na inhaláciu.

Ambrobene 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie. Vhodný pri ochoreniach dýchacích ciest, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Ambrosan 30 mg tbl.20 x 30 mg

Liek, ktorý napomáha zrieďovať hlieny, podporuje vykašliavanie a mierni kašeľ. Vhodný pri ochoreniach priedušiek, pri zápaloch dutín. Pitný režim.

Hodnotenie:
(78%)