Parametre a popis produktu

V kategórii Teplomery - osobné je produkt CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. CONTEC TP500, Bezdotykový teplomer dostupný skladom v akcii za cenu iba 26.19 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Dr.Max Bezdotykový teplomer ukazuje výsledok za menej ako sekundu s presnosťou na 0,1. Jeho najväčšou výhodou je zníženie kontaktu človeka a zariadenia na takmer nulovú hodnotu. 

Viac informácií a fotografií k produktu

BEURER BEU-FT90 - Bezkontaktný teplomer

Bezkontaktný infračervený teplomer. Funkcie merania teploty na čele, teploty objektu, izbovej teploty. Rýchlosť merania do 2 sekund. 60 miest v pamäti.

BRAUN IRT3030 ušný teplomer

Určenie teploty podľa zvukových efektov Braun ThermoScan IRT 3030 je ľahko ovládateľný, jemný a rýchly merač telesnej teploty.

Braun IRT 6520

Revolúcia v meraní teploty Aj meranie teploty môže byť príjemným zážitkom - obzvlášť pre malé deti. Tento teplomer Braun IRT 6520 umožňuje merať teplotu iným spôsobom a presnejšie.

Cemio Metric 308 SMART teplomer

Bezkontaktný teplomer Cemio Meric 308 Smart na meranie telesnej teploty pomocou infračerveného žiarenia.

FeverMates nalepovací teploměr 8ks

Nálepka na telo ktorá zabezpečuje monitoring teploty na 48 hodín.

Orava MT-330

ORAVA Digitálny bezkontaktný teplomer MT-330

Hodnotenie:
(85.4%)