Parametre a popis produktu

V kategórii Regenerácia a výživa je produkt APTONIA Nesýtená Voda Oiselle 750 ml veľmi dobre hodnotený. ⭐  reálne skúsenosti s produktom ✅ APTONIA Nesýtená Voda Oiselle 750 ml nájdete v komentároch. Poučte sa z chýb ostatných a urobte správne rozhodnutie. Neverte reklamám. Sledujte testy, porovnania, diskusie. APTONIA Nesýtená Voda Oiselle 750 ml dostupný skladom v akcii za cenu iba 0.89 € . O tom či je doprava zadarmo sa dozviete na detaile produktu na stránke eshopu Decathlon.sk Náš tím vytvoril tento produkt, aby ste mohli dopĺňať tekutiny pri športovaní v trvaní do 3 hodín. 

Viac informácií a fotografií k produktu

DOMYOS Proteínová Tyčinka Pralinková

Náš návrhársky tím vyvinul túto tyčinku bohatú na proteíny (23 g) s pralinkovou príchuťou vhodnú po tréningu alebo kedykoľvek cez deň. Predáva sa kusovo.

DOMYOS Tyčinka čokoládovo-oriešková

Náš návrhársky tím vyvinul túto tyčinku (22 g) s čokoládovo-orieškovou príchuťou, ktorá sa odporúča po tréningu alebo kedykoľvek cez deň. Predáva sa kusovo.

NYAMBA Sada Elastických Popruhov 100

Vytvorili sme pre vás tieto veľmi skladné elastické popruhy, s ktorými si spevníte celé telo.

DOMYOS Masážna Loptička

Náš tím vytvoril túto loptičku pre vás na uľahčenie masáže.

APTONIA Izotonický Nápoj Iso 650 G

Náš tím vyvinul tento exkluzívny produkt pre športovcov na dopĺňanie tekutín a prísun energie počas výkonu nad 3 hodiny.

APTONIA Prášok Iso+ Jahoda-čer. 650 G

Náš tím vyvinul tento exkluzívny produkt pre športovcov na dopĺňanie tekutín a prísun energie počas výkonu nad 3 hodiny.

Hodnotenie:
(80.4%)